Bardzo cieszę się, ze dotarliście aż tutaj żeby mnie poznać. Ja również chce poznać Was. A oto kilka faktów które musicie o mnie wiedzieć.

2

Nie będziecie moimi klientami.

Daleka jestem od traktowania Was jako klientów. Jesteście moimi gośćmi podczas zdjęć, tak samo jak ja jestem gościem na Waszych uroczystościach. Bardzo zależy mi byście czuli się w moim towarzystwie swobodnie i naturalnie, dlatego chce Was wcześniej poznać i chcę byście Wy wcześniej poznali mnie (: Na kawie bądź przez skypa, telefon. Będę chciała posłuchać Waszych historii jak najlepszy przyjaciel.

3

Opowiadam tylko prawdziwe historie.

Najchętniej te, w których są ukryte prawdziwe emocje. Uwielbiam osoby wrażliwe i otwarte. Dla mnie każdy, z Was jest jedyną i niepowtarzalną historią. Historią do opowiedzenia za pomocą moich zdjęć. I to właśnie nadaje sensu każdej mojej fotografii. Wasze historie.

4

Wychowałam się w lesie.

Od kiedy byłam mała nie było roku, w którym przynajmniej dwóch tygodni nie spędziłabym w lesie. Klimat lasu jest dla mnie czymś naturalnym i gdybym mogła spędziłabym w nim każdą chwilę. Las mnie uspokaja  i pozwala zebrać myśli. Nie jest dla mnie tylko inspiracją do życia, ale też zdjęć. Pokazuje mi prawdziwe piękno naturalności i wolność. To jest to co najbardziej cenię sobie w mojej twórczości. Naturę i wolność. Dlatego też moimi ulubionymi stylami ślubów są śluby rustykalne, boho. Uwielbiam zwracać uwagę na subtelne detale, najlepiej wykonane ręcznie. 

5

Jestem zakochana.

Zakochana w podróżach. Podróże kształcą. Za każdym razem kiedy podróżuje odkrywam nie tylko nowe miejsca, ale też jakąś cząstkę siebie. Każda podróż zmusza mnie do zatrzymania się i zastanowienia się.  Lepszego poznania siebie.

1

Fotografuje, bo to czuję.

Nie wiele jest rzeczy w życiu, które czuje tak jak fotografie. Oglądając i robiąc zdjęcia potrafię wyczuć nawet najmniejsze emocję, poczuć każdy lekki podmuch wiatru, ciepło słońca, odgłos deszczu, wolność. Fotografuję od kiedy skończyłam 16 lat i od tamtej pory nie odkładam aparatu nawet na chwilę. Jest ze mną praktycznie zawsze. Za jego pomocą poznaje ciekawych ludzi, ciekawe historię, miejsca. Aparat pomaga mi otwierać się na innych. Jest moją furtką i najlepszym pretekstem żeby Was poznać. 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich wspomnień  |   Cała Polska  |  Cały świat