PAULINA I MARCIN PLENER

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

01 października 2018

Zobacz również:

25 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
03 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

Ona - przebojowa i skryta zarazem, on - cichy i z poczuciem humoru. Razem tworzą swoją bezpieczną przestrzeń. To opowieść o dwójce naprawdę dobrych ziomeczków, których łączy coś więcej niż przyjaźń. Myśląc o Paulinie, zawsze widziałam ją uśmiechniętą i zabawną, ale podczas tego dnia pokazała mi swoją trochę inną stronę. Wrażliwą i pełną ciepła. Nigdy nie sądziłam, że będę miała problem z opisywaniem emocji, ale tym razem tak jest. Niech zdjęcia mówią same za siebie. 

 

Kochani! Trudno jest mi pisać jakie uczucia we mnie wzbudziliście. Jedno wiem na pewno - życzę sobie mieć kogoś przy sobie, kto kochałby mnie tak jak Wy siebie wzajemnie. Kogoś z kim będę na tyle długo, że razem będziemy jeść flaczki. Kogoś z kim pojadę do najnudniejszego miejsca na ziemi, a i tak będzie ciekawie. Kogoś, kto będzie o mnie dbał i da też dbać o siebie. Tak dużo widzę w Was emocji, uczuć. Musicie coś wiedzieć - jesteście prawdziwymi szczęściarzami. 

 

W życiu nie ma przypadków i ja wierzę, że byliście sobie przeznaczeni. 

 

Podczas pleneru puszczałam Wam muzykę i nie mogło zabraknąć jej też tutaj. Tą wybrałam specjalnie dla Was. A tak właściwie wybrał ją Patryk. Mam nadzieję, że dobrze spędziliście z nami czas (: 

 

Teraz czas na muzykę i zdjęcia. Miłego seansu.

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich najlepszych wspomnień  |   Cała Polska  |   +48 501 722 440