Wrocław Paula i Andrzej

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

03 sierpnia 2020

Góry, Wrocław, ja, ulubieni ludzie, jedno body i 35mm – tak spędziłam jeden z lipcowych weekendów. I będzie to o tych ludziach. Do mojego samego przyjazdu nie wiedzieli, że będziemy robić zdjęcia, a na pewno, nie aż tyle. Nie mieliśmy żadnego planu, po prostu rzeczy się działy, a ja robiłam zdjęcia. To były trzy dni, kiedy pozwoliłam zapomnieć sobie na chwilę o codzienności. Trzy dni pełne śmiechu, podróży autem, zmęczenia, chodzenia, miłości i pysznego jedzenia!

 

Z takich wyjazdów przywożę mnóstwo zdjęć. Co dziwne, robiąc je, nie myślę o tym jak wielką wartość będą one potem miały. Później wracam do nich i cieszę się, że miałam przy sobie aparat. Być może nigdy już nie będę szczęśliwsza niż w momencie robienia właśnie tych zdjęć?

 

Teraz o nich.

 

Ją kocham jak siostrę, w życiu przeszłyśmy razem naprawdę wiele. A nigdy jakoś tak nie za dużo zdjęć. Spojrzałam na nią przez te kilka ostatnich dni i serce raduję mi się tak bardzo gdy widzę uśmiech na jej twarzy, gdy widzę, że odnalazła swoje szczęście w ramionach tak fajnego człowieka jak Andrzej.

 

A on – człowiek do rany przyłóż. W życiu nie poznałam tak dobrego człowieka jak Andrzej. Myślę, że to, że trafił na Paulę nie było przypadkiem. Tak musiało być!

 

3 dni temu była ich rocznica. I tutaj chciałabym życzyć im żebyśmy za kilka lat spotkali się na ich rocznicy ślubu! Na którym oczywiście wygłoszę najbardziej ckliwą mowę jaką słyszał świat.

 

Paula. Znamy się całe życie. I co by się nie działo, zawsze będę stać u jej boku. To jednak święto tych dwoje razem. To święto podjęcia najlepszej życiowej decyzji. Serio tak uważam. Nie mogli trafić lepiej!

 

A tutaj kawałek naszego czesko-wrocławskiego wypadu. Wszystkiego najlepszego kochani!

 

Zobacz również:

03 sierpnia 2020
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
20 lipca 2020
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich wspomnień  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności

Odwiedź mnie na Instagramie