OLA + DAREK ŚLUB
DWOREK DAJAK RUMIA

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

23 maja 2018

To był dzień pełen pięknych wzruszeń. Nie tylko ze strony Państwa Młodych, ale przede wszystkim rodziców, rodziny, znajomych. Zobaczyłam mnóstwo pięknych uczuć. Mam nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w pamięci gości. Teraz gdy spojrzałam na te zdjęcia po jakimś czasie poczułam znowu wiatr, który wtedy wiał, ogromne ciepło z ogródka Pana Młodego, serdeczność z rodzinnego domu Panny Młodej. 

 

A wszystko zaczęło się od małej osóbki o wielkiej duszy - Weroniki Kruszyńskiej, którą na tym ślubie zastępowałam. Dziękuję Ci Wera za zaufanie i polecenie mnie Twoim parom. Bądź pewna, że ich nie zawiodłam! (:

 

Olu, Darku Wam dziękuję, że mogłam wspólnie z Wami uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu. Za gościnę i przyjęcie mnie jak "swojego". Za pozwolenie mi jeszcze raz uwierzyć w prawdziwą miłość. Wasza jest taka na pewno. Specjalnie dla Was ułożyłam zdjęcia tak by jak najdokładniej opowiedziały Waszą historię moimi oczami. Gdy siedziałam rano, już po weselu w swoim pokoju przyszła do mnie taka piosenka, którą Wam dedykuję, proszę włączcie ją, usiądźcie razem i zacznijcie oglądać zdjęcia. Czekam też na Waszą wiadomość zwrotną, czy podobają Wam się zdjęcia (:

Zobacz również:

25 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
03 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich najlepszych wspomnień  |   Cała Polska  |   +48 501 722 440