NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ

   Wyruszając z Pabianic o 8:30 pod Warszawę naprawdę nie spodziewałam się, że to będzie jeden z najbardziej znaczących dla mnie dni. Ten dzień nie tylko otworzył mi oczy i serce, ale też pokazał, że ludzie, których podziwiam są przede wszystim prawdziwi. I nie piszę tu tylko o samym Rafale. Już wychodząc spóźniona i zestresowana z auta poznałam Łukasza i Emilkę ze Snap Albums- których pomyliłam z modelową parą. Okazali się oni bardzo otwartymi i ciepłymi osobami, których twórczość inspiruje mnie do dalszego rozwoju. Lubię myśleć, że to było przeznaczenie. Cały ten dzień nim był a emocje z niego są we mnie do dzisiaj. Szczególnie, że poznałam tam też wtedy mojego ślubnego fotografa - Olę Kolanowską (co prawda do czasu kiedy będę brała swój ślub Ola zdąży wyjść ze swoją fotografią poza Polskę i przejść na emeryturę).

 

   Kilka dni temu Rafał poprosił mnie bym nagrała mu opinie dotyczącą jego warsztatów. Miało być to 15-20 sekund. Podchodziłam do tego nagrania kilka razy, aż w końcu udało mi się zmieścić w 50 sekundach. A było to naprawdę trudne. Większość z rozmów, które się tam odbyły nadal analizuję. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten dzień zmienił we mnie bardzo dużo. Zmienił całe moje podejście do fotografii. Ludzie szukają latami, a ja miałam JEDEN DZIEŃ. WYSTARCZYŁ. I choć nie było za ciepło a ja w godzinę przemoczyłam moje trampki, a później błąkałam się godzinę szukając drogi do domu to na pytanie czy bym to powtórzyła odpowiem TAK. Ten dzień nie należał do tanich, ale wiem, że był wart tej ceny. Każde nowe doświadczenie jest tego warte. Mogłabym opisywać ten dzień na tysiąc sposobów, lecz to nie odda tej wspaniałej atmosfery, dlatego opisuję go zdjęciami.

 

   Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom warsztatów, za piękne, niekończące się rozmowy, oraz Tobie Rafał - za wszystkie te emocje jakie potrafisz wzbudzić.

 

  A jeżeli jest tu ktoś kto poszukuje warsztatów fotograficznych i zastanawia się nad Rafałem - jeżeli macie jakieś pytania piszcie! Najlepiej do samego Rafała, zawsze odpowiada (:

 

   Ponieważ ten dzień kojarzy mi się prócz oczywiście genialnej muzyki Fismolla, z jeszcze jednym kawałkiem, tak przed moimi zdjęciami włączcie sobie backstage zrealizowany przez Michała Świątka. Który swoją drogą zainspirował mnie bym używała aparatu nie tylko do robienia zdjęć (:

05 listopada 2017

Zobacz również:

03 sierpnia 2020
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
20 lipca 2020
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich wspomnień  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności

Odwiedź mnie na Instagramie