Karolina + Damian Ślub

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

16 lipca 2018

Historia Karoliny i Damiana to opowieść o tym, że w życiu nie ma przypadków. Wszystko co ich spotkało doprowadziło do ich poznania i również spotkania mnie na swojej drodze do ślubu. Czytając po raz pierwszy ich listy, jadąc pociągiem na ślub - miałam łzy w oczach. Te kilka stron, które napisał mi Damian sprawiły, że poczułam jakbym jechała na imprezę do dobrego kumpla. Nie znam ludzi bardziej wierzących w przeznaczenie. Podczas naszego spotkania, całej uroczystości mogłam zaobserwować dwójkę najlepszych przyjaciół, których łączy miłość. Cieszę się, że mogłam poznać tak wartościowych, ciepłych i otwartych ludzi na swojej drodze. Wstających z łóżka o godzinie 7 dzień po weselu i pędzących ze mną na mini plener. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. A już za dwa tygodnie widzimy się na ich plenerze ślubnym. Już nie mogę się doczekać!

 

Karolino, Damianie - było mi bardzo miło patrzeć na ludzi, dla których nic tak bardzo nie liczy się w życiu jak ich partner. Cieszę się, ze mogłam razem z Wami uczestniczyć w tak ważnym dla Was wydarzeniu. Tak jak powiedział Wasz świadek - Wojtek - życzę Wam byście byli przykładem dla innych. Przykładem jak powinno się siebie wzajemnie traktować i jak dbać o drugą osobę. Podczas Waszego wesela można było zobaczyć prawdziwy festiwal miłości. Zaobserwowałam mnóstwo par, które pięknie okazywały sobie uczucia. Mam nadzieję, że będą już takie zawsze - z Wami na czele (:

Zobacz również:

25 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
03 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich najlepszych wspomnień  |   Cała Polska  |   +48 501 722 440