KAROLINA + DAMIAN 
PLENER DZIKA CHATA

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

12 września 2018

Zobacz również:

25 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
03 lipca 2019
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

Ten dzień zostanie ze mną jeszcze długo w pamięci. Jest moim dowodem na to - że nic nie dzieję się bez przyczyny. A zaczęło się w sumie od ślubu Oli i Darka, gdzie Karolina i Damian zobaczyli pierwsze zdjęcie. Zakochali się w nim i ja w nich też. Spędziliśmy razem piękny dzień. Kiedy dostałam od Damiana zaproszenie do miejsca, gdzie spędzili ze sobą pierwsze wspólne i znaczące dla ich związku chwilę - nie mogłam odmówić. Udało nam się stworzyć przytulną, intymną atmosferę, mimo że zdjęcia robiliśmy już od samego rana. Chociaż w sumie to oni się śmiali, a ja po prostu biegałam z aparatem. I od teraz mogę powiedzieć, ze zostanę już z nimi na zawsze. 

 

Karolino, Damianie - nie wiem jak mam dziękować Wam za tak wspaniały dzień, za wszystkie rozmowy, za pyszny obiad, za każdy przejechany wspólnie kilometr, za wasze uśmiechy i zaufanie, za akcje pod pseudonimem: dzik, wilk i kura. Mam nadzieję, że tak samo jak ja będziecie wspominali ten dzień spoglądając na zdjęcia. Chciałam wkleić Wam tutaj Fissmola, którego słuchaliśmy w Dzikiej Chacie, ale jednak Wasz pierwszy taniec wygrywa! 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich najlepszych wspomnień  |   Cała Polska  |   +48 501 722 440