JUSTYNA + KUBA
SESJA PARTNERSKA LAS

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

04 czerwca 2018

To był dzień pełen przygód. Zaczęliśmy go od poszukiwania miejsca, którego nie ma na żadnej mapie i praktycznie nie wiadomo jak tam się dostać. Kiedy już byliśmy na miejscu, które pasowało nam na nasz zdjęciowy spacer okazało się, że Justynę zjadają komary. Szybka wycieczka do sklepu po jakiś spraj na owady. Po drodze znaleźliśmy jeszcze jedno magiczne miejsce. Wypryskani i szczęśliwi poszliśmy odkrywać nieznane lądy. Niestety, im dalej w las tym więcej komarów. I co? I zdjęcia końcowo zrobiliśmy na polach obok mojego domu i w moim ogródku. To tylko bardziej uświadomiło mnie, że nie zawsze istotne jest miejsce, ale zawsze istotni są ludzie. 

 

 

Justyno, Kubo - dziękuję Wam za wspaniałą energię i pokazanie mi pięknych emocji. Cieszę się, ze mogę otaczać się tak dobrymi ludźmi. Specjalnie dla Was ułożyłam historię, którą mi pokazaliście. Wybrałam zdjęcia, które najlepiej pokazywały Wasze ogromne uczucie. Mam nadzieję, że zawsze będziecie kochać się tak mocno jak w dniu tych zdjęć, który pozostanie długo w Waszej pamięci. W moje na pewno.

Zobacz również:

10 października 2018
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
03 października 2018
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

PINTEREST

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

500PX

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich najlepszych wspomnień  |   Cała Polska  |   +48 501 722 40