Finlandia

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

07 maja 2019

Zobacz również:

03 sierpnia 2020
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
20 lipca 2020
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

Z tej wyprawy przywiozłam MNÓSTWO zdjęć, zanim jednak je opublikuje, pokazuję cały reportaż z jednego z najbardziej spokojnych miejsc jakie widziałam.

 

Wyjeżdżając z Polski czułam się pogubiona, zmęczona, słaba. Ta podróż była ogromnym wyzwaniem. Pierwszy lot samolotem w życiu, w dodatku samej. Pierwszy raz na lotnisku, pierwszy raz w Finlandii, pierwsze zdjęcia, gdzie mówiłam do modeli wyłącznie po angielsku. Cały ten stres związany z bagażem, lotem, czymś nowym. Przed wyjazdem czułam się totalnie zablokowana. Nie miałam ochoty na zdjęcia. W dodatku w przed noc wylotu, kiedy się pakowałam - zaklinowałam jeden z moich kluczowych obiektywów, w kubku w kształcie obiektywu i tak poleciałam na wyprawę życia tylko z 35mm w ręku.  Okazało się, że jestem w stanie poradzić sobie tylko z jednym obiektywem. Przywiozłam ze sobą mnóstwo pięknych twarzy, które już czekają na publikacje. W większości poznałam ich już na miejscu, a zdjęcia są efektem odpowiedniego czasu i miejsca (nie tylko w odniesieniu fotograficznym).

 

Podczas mojej/naszej przygody również jedliśmy, pływaliśmy w mroźnym jeziorze, słuchaliśmy muzyki, śmialiśmy się, odkrywaliśmy, znaleźliśmy Dolinę Muminków, odpoczywaliśmy i to wszystko z aparatem w ręku.  To był zdecydowanie najlepszy czas w tym roku.

 

Strasznie cieszę się, że miałam szansę poczuć finlandzki klimat, nowych ludzi. Ten wyjazd pokazał mi, że sobie poradzę i świat stoi przede mną otworem, muszę tylko założyć wygodne buty i iść. Czuję, że czas ruszyć dalej.

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich wspomnień  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności

Odwiedź mnie na Instagramie