ANIA + ZBYSZEK ROCZNICA

   Anię i Zbyszka znam od kiedy świat pamięta (tzn jakieś 3 lata). Poniekąd to dzięki Ani zaczęłam robić fotografie ślubną. Są dla mnie bardzo wyjątkową i ważną parą - przyjaciółmi. Obydwoje obdarzeni niesamowicie dobrą energią, podejrzewam, ze obydwoje nauczyli się tego od siebie nawzajem. Nie znam chyba drugiej tak rozumiejącej i wspierającej się pary. 3 lata temu miałam przyjemność jako jeden z miliona fotografów obecnych na ich ślubie robić zdjęcia. Ania zajmuje się wizażem stąd też połowa gości to fotografowie.

   W tym roku spotkaliśmy się dokładnie w rocznice ich ślubu i zrobiliśmy zdjęcia. Bardziej nazwałabym to spotkaniem takim jak zawsze + zrobieniem kilku zdjęć. Żartowałam, zdjęć jest kilkadziesiąt.

  Od dawna jestem zakochana w naturalności. Dlatego też nie lubię ustawiać sztucznych sytuacji do zdjęć. U Ani i Zbyszka skupiłam się na tym co obydwoje faktycznie robią ze sobą wspólnie. Wyszły proste rzeczy - scrabble i rowery, oczywiście poprzeplatane przygotowaniami Ani, obiadem Zbyszka i wspólnym oglądaniem filmów z wakacji. Spędziliśmy razem cały dzień, a ja fotografowałam nawet będąc na rowerze. Zdjęcia zaczęliśmy popołudniu, a skończyliśmy wieczorem jedząc wspólnie kolacje. Bardzo cieszę się, że mogłam ponownie uchwycić ich uczucie, które wydaje się jeszcze silniejsze niż w dniu ślubu.

 

   Ania i Zbyszek jako jedyna z moich par nie widziała zdjęć przed ich publikacją.

 

   Aniu, Zbyszku - chciałabym żebyście obejrzeli zdjęcia właśnie tak jak je poukładałam, razem z muzyką, którą dla Was przygotowałam.  Wiem, że słowa nie oddadzą tego wszystkiego, ale dziękuje Wam bardzo za wszystko. Za całą Waszą przyjaźń, każdy vege obiad, każde spotkanie, wino, uśmiechy, ogromne wsparcie, za to że jesteście. Mam nadzieję, że zdjęcia będą się Wam podobały (: Dajcie mi znać (:

13 listopada 2017

Zobacz również:

10 października 2018
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu
03 października 2018
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu

PINTEREST

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

500PX

by Karolina Piotrowska  |   Fotograf Twoich najlepszych wspomnień  |   Cała Polska  |   +48 501 722 40